Піклуємося з любов'ю
(044)
(066)
(073)
222 33 33
  • Українська
  • English
 • Новости клиники

  Новости

  Неприємний запах з рота — причини та наслідки

  Поговоримо про незручну проблему — неприємний запах з рота. Зазвичай вкрай незручно казати співбесіднику про цю його проблему, проте й спілкуватися із такою людиною може бути неприємно. А що робити, якщо неприємний запах із рота з’явився саме у вас?

  Не варто кидатися до народних методів — це може посилити проблему. Першим чином рекомендуємо зробити візит до вашого лікаря — та перевірити, чи є причини для хвилювань.

  Іноді проблема з’являється через недостатню гігієну ротовою порожнини – радимо створити звичку ретельно чистити чистити як самі зуби, так й ясна з язиком, користуватися ополіскувачем та зубною ниткою.Вкрай важливо раз на півроку навідуватись до стоматолога на професійну гігієну — як би Ви гарно не чистили зуби вдома, все одно залишаються бактеріі, які потрібно вичищати професійними засобами

  Якщо ретельне чищення не допомогло, а лікар не знайшов стоматологічних причин запаху(проблем з яснами, карі, обов’язково пройдіть медогляд. Причиною запаху з рота можуть стати найрізноманітніші проблеми із шлунком. 

  Назад к списку
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
  Загрузка...