Піклуємося з любов'ю
(044)
(066)
(073)
222 33 33
  • Русский
  • English
 • Более 60 врачей заботятся о здоровье ваших зубов!
  Доктор онлайн
  Приходьте в Астра Дент та переконайтесь - перша консультація безкоштовно!
  Знайдіть свою
  клініку біля Вас
  (044) 222 33 33
  (066) 222 33 33
  (073) 222 33 33
  info@astradent.ua

  Astra Dent – стоматологія №1 в Києві

  За статистикою, стоматологи є одними з найбільш відвідуваних у світі лікарів. Не дивно, адже проблеми з зубами у людей виникають регулярно. Неправильне харчування та недостатній догляд призводять до різноманітних захворювань, пов’язаних з руйнуванням зуба, пошкодженням емалі, процесами запалення ясен. У таких випадках без звернення до стоматолога не обійтися. Сучасна стоматологія дозволяє будь-якій людині мати здорові та красиві зуби. Найкращі стоматологічні клініки Києва вже давно вийшли на європейський рівень і гарантують найвищу якість медичних послуг, з використанням найсучаснішого обладнання та препаратів.

  Якщо вам потрібен стоматолог у Києві, кожна стоматологічна клініка нашої мережі «Астра Дент» готова надати всі види послуг. Ми проводимо діагностику, лікування, протезування зубів будь-якої складності, лікуємо дітей і дорослих. Наша клініка пропонує клієнтам зручний сервіс та розумні ціни на будь-які процедури.

  Основні послуги Astra Dent:

  1. Терапевтична стоматологія. Вирішення будь-яких проблем з зубами та яснами – пульпітів, карієсу, відбілювання і чищення зубів. Профілактика захворювань ротової порожнини.
  2. Хірургічна стоматологія. Це видалення зубів, підсадка кісткової тканини, пластика, усунення неестетичних дефектів.
  3. Імплантологія. Підготовка та установка титанових імплантів (кореневих, для передніх зубів, комбінованих, міні-імплантів та інших) замість коренів для подальшого відновлення зубів.
  4. Протезування зубів. Ми реконструюємо тканину зуба, і ставимо протези на місця зубів, які вже неможливо відновити, повертаючи вам красиву посмішку і комфорт.
  5. Ортодонтія. Визначення та виправлення прикусу у пацієнтів будь-якого віку.
  6. Встановлення брекет-систем. Вирівнювання ряду зубів і виправлення неправильного прикусу за допомогою спеціальної конструкції із замків, з’єднаних дугою.
  7. Встановлення вінірів. Установка спеціальних композитних пластин на зовнішню частину зуба, для більшої міцності та ідеальної «голлівудської» посмішки.
  8. Пародонтологія. Лікування захворювань ясен, кісткової лунки, тканин ротової порожнини.
  9. Дитяча стоматологія. Наші лікарі знайдуть підхід навіть до на найменших пацієнтів, і навчать їх не боятися стоматологів. Ми проводимо профілактику, видалення молочних зубів, при необхідності – лікування захворювань ротової порожнини, а також консультації для батьків.
  10. Діагностика. Визначення можливих захворювань зубів і пародонтиту ще до їх розвитку. Завдяки сучасним методикам ми можемо підтримувати ротову порожнину в порядку і своєчасно виявляти виникнення проблем з зубами.

  Ціни в кожній нашій стоматологічній клініці в Києві одинакові. Ви можете сміливо звернутися в одну з клінік нашої мережі в своєму районі та не турбуватись про вартість. Прайс-лист єдиний для всіх і знаходиться в кожній стоматології, а також на нашому сайті.

  Вартість медичної допомоги розраховується за прейскурантом. Точну інформацію по вашому унікальному випадку краще уточнити у вашого лікаря-стоматолога з нашої мережі клінік. Він зможе максимально точно врахувати весь обсяг робіт і оголосити вам остаточну вартість своїх послуг.

  Вибираючи саме нас, ви отримуєте наступні переваги:

  1. Лікування сучасними методами. Кожна стоматологічна клініка в Києві в мережі Astra Dent забезпечена найсучаснішим обладнанням та найефективнішими лікарськими засобами. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти-стоматологи, які користуючись сучасним професійним обладнанням, зможуть вилікувати найрізноманітніші захворювання зубів.
  2. Можливість використання анестезії для будь-яких процедур. Якщо ви шукаєте можливість седації та ефективного знеболювання – зверніться в Astra Dent, при відсутності протипоказань ми не відмовляємо в знеболенні навіть при незначних маніпуляціях. Наші лікарі зроблять все можливе для вашого комфорту!
  3. Надання послуг пацієнтам будь-якого віку. Ми працюємо як з дітьми, так і з пацієнтами пенсійного віку. Стоматологія у Києві доступна кожному і в нашій мережі відкриті двері для всіх вікових категорій. Індивідуальний підхід до кожної пацієнта – це одне з основних правил в нашій мережі клінік.
  4. Страхове стоматологічне лікування. Якщо вам потрібні послуги стоматології у Києві по страхуванню здоров’я, наша мережа клінік стане правильним вибором. Ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями України, тому ви можете бути впевнені в якості наданих послуг. З переліком страхових компаній ви можете ознайомитись у будь-якій з наших клінік або на сайті.
  5. Вигідні пропозиції для наших клієнтів. На даний момент у нас є унікальна пропозиція «Імплантація під ключ». Ні одна стоматологічна клініка в Києві та області не може запропонувати вам більш вигідної пропозиції!

  Найкращі стоматологи в Києві

  Якщо вам потрібні послуги стоматолога, здатного вирішити будь-яку проблему за розумною ціною, «Астра Дент» чекає на вас. Вже багато років ми лікуємо найскладніші захворювання ротової порожнини, і стабільно працюємо за оптимальними цінами для кожного клієнта. У штаті нашої мережі клінік зібрано кращих спеціалістів столиці та України, завдяки чому ми гарантуємо відмінну якість послуг. Наші стоматологи – це:

  • люди, які мають багаторічний досвід лікування пацієнтів з різними проблемами ротової порожнини;
  • професіонали своєї справи, які здатні впоратися навіть з найскладнішими захворюваннями та дефектами;
  • спеціалісти, які пройшли навчання в кращих медичних університетах і регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, конференції та застосовують нові методики в своїй лікарській практиці;
  • лікарі, що мають постійну стоматологічну практику та працюють за єдиним європейським протоколом.

  Якщо вам потрібно лікування зубів за оптимальною вартістю, вибір клініки «Астра Дент» стане надійним рішенням. Колектив професіоналів, широкий спектр послуг, відмінна якість лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і приємні ціни – все це ви знайдете в нашій клініці.